Jūriniai ir gėlavandeniai akvariumai. Akvariumų įranga, sudėtinės dalys. Žuvys, augalija, dekoracijos detalės, priežiūros priemonės. Individualus akvariumų projektavimas, pilnas aptarnavimo kompleksas.
Jūsų namuose apsigyvens keletą mažų tylių gyvūnėlių. Pasitiks jus kas dieną, žvelgdami iš savo stebuklingo, užburiančio pasaulio – akvariumo. Nerūpestingu plaukiojimu teiks Jūsų akims džiaugsmą ir leis bent kelioms akimirkoms pasinerti į kitą pasaulį . Tylos ir harmonijos oazėje, savo namuose, ar darbo vietoje, Jūs bet kada galėsite prisiliesti prie gamtos stebuklo.
Kvalifikuotas personalas padės išsirinkti norimą prekę, atitinkančią būtent Jūsų poreikius ir galimybes. Prekių ir paslaugų gausa nenusivils ilgamečiai akvariumų gerbėjai ir pradedantieji.
Pilnas akvariumų projektavimas, didelis pasirinkimas, galimybės. Pilnas paslaugų kompleksas, aptarnavimas.
Suteikiame pilną kvalifikuotą informaciją.
Galime pasiūlyti daugiau nei du šimtus įvairių akvariumų. Jums pageidaujant, suprojektuosim akvariumą, pagal jūsų individualų užsakymą. Siūlom Jums pasirinkti per penkis šimtus vandens gyvūnų rūšių, didelis augalijos pasirinkimas, dekoracijos, puošybos elementai.
Apsilankykite mūsų parduotuvėse – salonuose „AKVARIUMAI“ esančiose Liepkalnio g. 78, Šimulionio g. 3, Vilniuje. Apie mus ir mūsų teikiamas prekes daugiau informacijos galite rasti mūsų tinklapiuose www.akvariumai.lt ; www.e-akvariumai.lt

Parduotuvė-salonas „AKVARIUMAI“, Liepkalnio g. 78, Vilnius
780c325e96ea0c4 (2)
Parduotuvė-salonas „AKVARIUMAI“, Šimulionio g. 3, Vilnius
6079694172b468d

Domina mūsų paslaugos ? Reikalinga pagalba ?

Mes turime subūrę didelę profesionalių akvariumistų komandą, todėl visada profesionaliai Jums padėsime. Susisiekite ir mes pasiūlysime geriausią sprendimą.

Dalintis socialiniuose tinkluose